Bomba i u 58. godini! (FOTO)

Izvor: Mondo, 15.Avg.2016, 09:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bomba i u 58. godini! (FOTO)

Ima 58 godina, ali u bikiniju i dalje izgleda odlično!

Većina žena koje se bliže 60. godini života izbegavaju bikini, a umesto toga biraju jednodelni kupaći kostim. Međutim, Šeron Stoun i dalje izgleda odlično, a očigledno ima i dovoljno samopouzdanja da bez problema pozira u bikiniju, bez trunke šminke!

Glumica je nedavno na društvene mreže postavila fotku na kojoj pozira u svom bazenu, na opšte oduševljenje svojih obožavatelja koji komentarišu da izgleda >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << kao da ima 30 godina. Kako joj uspeva da bude tako seksi u 58. godini?

Sasvim sigurno ulogu tu ima dobra genetika, ali i to što što vodi računa o svom telu. Ona ne gladuje, već jede zdravo, a kaže da se trudi da jede što je jednostavnije moguće spremljenu hranu, uglavnom kuvanu, a omiljena poslastica joj je tamna čokolada. Šeron ne pije alkohol jer zna da u određenim godinama lako dovede do toga da lice i stomak izgledaju naduveno.

Pored toga, trebalo bi primetiti da je seksi glumica uvek minimalno našminkana jer svi znamo da previše šminke ne laska koži kada malo ostari, već naprotiv, istakne svaku boru.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.