Bojana Rajić: Prolećni piknik u zagrljaju preslatkog Lava (FOTO)

Izvor: Story, 30.Apr.2015, 10:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bojana Rajić: Prolećni piknik u zagrljaju preslatkog Lava (FOTO)

Manekenka i njen četvorogodišnji sin koriste svaki trenutak da budu na svežem vazduhu, a ovoga puta lepo vreme iskoristili su za uživanje na suncu.

Bojana Rajić i Lav, foto: Instagram, Nebojša Mandić za Kurir

Bojana Rajić tople prolećne dane iskoristila je za uživanje u prirodi sa sinom Lavom.

Ona je svog četvorogodišnjeg naslednika izvela na piknik. Mama i sin su celo popodne proveli na ćebencetu u jednom beogradskom parku, gde su >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << ljubav jedan prema drugome iskazivali poljupcima i zagrljajima.

Bojana Rajić: Neodoljiva fotografija malog Lava (FOTO)

Lav je svojoj mami ubrao maslačke i ostalo poljsko cveće, od kojih je napravio buketić.

Bojana voli da uživa sa svojim sinom na suncu, pa je zato zimske dane provela s naslednikom u Dubaiju i na Maldivima. A kada su u Beogradu, onda koristi svaki slobodan trenutak da budu na svežem vazduhu.

Izvor: Kurir

Nastavak na Story...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Story. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Story. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.