Izvor: B92, 28.Dec.2008, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bezuspešno samoubistvo na Božić

Anže -- Jedan 65-godišnji Francuz iz Anžea, na zapadu zemlje, uzaludno je pokušavao raznim metodama da izvrši samoubistvo na dan Božića po gregorijanskom kalendaru.

Nesrećni muškarac, koji se razveo pre nekoliko nedelja, nije mogao da podnese da bude sam na Badnje veče. Prema izveštaju vatrogasaca, prvo je pokušao da se obesi, ali je konopac pukao, potom je hteo da se ubije nožem, ali mu ni to nije pošlo za rukom.

Posle ova dva neuspela pokušaja, otvorio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je četiri boce sa plinom u kući, nakon što je u prizemlju prolio benzin i podmetnuo vatru, ali mu ni to nije došlo glave.

Bila je potrebna intervencija tridesetak vatrogasaca da bi se zaustavio požar koji je uništio deo kuće i pretio da se proširi na susedne zgrade.

"Samoubica iz zasede" je iz svih ovih peripetija izašao samo sa nekoliko lakših povreda i trenutno je na psihijatrijskom posmatranju u obližnjoj bolnici.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.