Izvor: SrbijaNet.rs, 09.Dec.2010, 23:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beograd u Oslu, Jovanović samostalno odlučio da ide

Uručenju Nobelove nagrade za mir kineskom disidentu Liju Sjaobou sutra u Oslu prisustvovaće izaslanik predsednika Vlade Srbije, zastitnik prava gradjana Sasa Janković. --- "Nakon konsultacija predsednik Vlade Mirko Cvetković odlučio je da kao izaslanik sutra u Oslu svečanosti uručenja Nobelove nagrade prisustvuje

Nastavak na SrbijaNet.rs...



Povezane vesti

Bela kuća: Liju Sjaobo trebalo bi da primi nagradu lično

Izvor: Blic, 10.Dec.2010, 01:30

VAŠINGTON - Kineski disident Liju Sjaobo trebalo bi da može da lično primi Nobelovu nagradu za mir, poručila je Bela kuća večeras, uoči ceremonije uručenja te nagrade koja će se sutra, u petak, održati u Oslu. Liju Sjaobo treba sutra da dobije Nobelovu nagradu za mir..Portparol Bele kuće Robert...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.