Izvor: SrbijaNet.rs, 09.Dec.2010, 23:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Beograd u Oslu, Jovanović samostalno odlučio da ide
Uručenju Nobelove nagrade za mir kineskom disidentu Liju Sjaobou sutra u Oslu prisustvovaće izaslanik predsednika Vlade Srbije, zastitnik prava gradjana Sasa Janković. --- "Nakon konsultacija predsednik Vlade Mirko Cvetković odlučio je da kao izaslanik sutra u Oslu svečanosti uručenja Nobelove nagrade prisustvuje
Bela kuća: Liju Sjaobo trebalo bi da primi nagradu lično
Izvor: Blic, 10.Dec.2010, 01:30
VAŠINGTON - Kineski disident Liju Sjaobo trebalo bi da može da lično primi Nobelovu nagradu za mir, poručila je Bela kuća večeras, uoči ceremonije uručenja te nagrade koja će se sutra, u petak, održati u Oslu. Liju Sjaobo treba sutra da dobije Nobelovu nagradu za mir..Portparol Bele kuće Robert...







