Izvor: Trablmejker, 11.Jan.2011, 11:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Appleblim u Gun Club-u

U petak 14. januar 2011. godine u Gan-u nastupiče Appleblim uz podršku Felony Flats, DJ Flip i Vlade Janjića.

Nastavak na Trablmejker...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Trablmejker. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Trablmejker. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.