Ako nemaš grudi... (FOTO)

Izvor: Mondo, 11.Apr.2016, 10:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ako nemaš grudi... (FOTO)

... ne možeš na crveni tepih?!

Bez obzira na to što smo se već nagledali dekoltea i skoro golih grudi, nikako da se naviknemo.

Zapravo, pitamo se - o čemu te glumice, pevačice, manekenke... razmišljaju kada "otvore orman" i gledaju šta će obući za crveni tepih?

Čak i ako žele da budu u centru pažnje, grudi u prvom planu više nisu "kec u rukavu" jer ih svi imaju i rado pokazuju!

Da li je po sredi, zapravo, egzibiocionizam?

Šta vi mislite? Pišite nam u komentarima, ali pre toga POGLEDAJTE FOTO GALERIJU i kreacije sa dodele MTV filmskih nagrada :



Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.