PS: Vojnički pasulj za 1. maj

Izvor: Šumadija Press, 02.Maj.2015, 11:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PS: Vojnički pasulj za 1. maj

Pokret socijalista obeležio je dan stranke i praznik rada i radnika Prvi maj skupom kod Sokolane.

Za članove stranke i građane, koje je lep dan juče izmamio iz kuća, priređen je kulturno umetnički program, a u kotliću se pripremao vojnički pasulj koji su probali svi koji su hteli.

Pokret socijalista, koji u Vladi Srbije vodi Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, preneo je poruku ministra Aleksandra Vulina da će i ove godine socijalno ugroženi građani biti zbrinuti, te da neće biti smanjivanja socijalnih davanja.

Nastavak na Šumadija Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Šumadija Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Šumadija Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.