Izvor: Blic, 09.Maj.2013, 23:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fudbaleri Rome i Lacija na sastanku sa papom pred finale Kupa
Fudbaleri gradskih rivala Rome i Lacija sastaće se sa papom Franjom četiri dana pre njihovog susreta u finalu italijanskog Kupa na stadionu Olimpiko.
Fudbaleri dve ekipe igraće 26. maja u derbiju koji su italijanski mediji opisali kao "najveći rimski ikada", pošto prvi put pobednika Kupa odlučuju "Derbi dela Kapitale".
Sastanak sa papom zakazan je za 22. maj, a pored fudbalera dva kluba prisustvovaće i predsednici, treneri i ostali članovi uprava.
To >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << će biti drugi put da se papa Franja sastane sa nekim fudbalerima, pošto ga je prethodno posetio kapiten Intera Havijer Zaneti. Argentinski fudbaler je samo nekoliko dana posle tog susreta pokidao "Ahilovu tetivu".
Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Prvi maj
Igrači Rome i Lacija na sastanku sa papom
Izvor: Sportal.rs, 09.Maj.2013
Fudbaleri gradskih rivala Rome i Lacija sastaće se sa papom Franjom četiri dana pre njihovog susretau finalu italijanskog Kupa na stadionu Olimpiko u Rimu.









