Zbog poplava u prekidu pruga kod Vranja

Izvor: JužneVesti.com, 06.Feb.2015, 21:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zbog poplava u prekidu pruga kod Vranja

Zbog izlivanja reka u prekidu je železnički saobraćaj na pruzi Niš - Preševo na dve deonice, kod Bujanovca i Vranja. Međunarodni voz sa putnicima iz Beograda za Skoplje stoji u Vranjskoj Banji.

Nastavak na JužneVesti.com...



Povezane vesti

Vanredna situacija u Vranju i Vranjskoj Banji

Izvor: JužneVesti.com, 07.Feb.2015, 14:17

Lokalni Štab proglasio je vanrednu situaciju zbog poplava i klizišta koja su krenula nakon obilnih padavina. Učvršćuju se bedemi pored Južne Morave. U Bosilegradu 500 domaćinstava bez struje.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.