Izvor: Blic, 15.Okt.2017, 18:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZASTRAŠUJUĆ PRIZOR Trogodišnji dečak jaše šest metara dugog PITONA

U velikim poplavama koje su protekle nedelje pogodile Vijetnam 54 osobe izgubile su život, a stotine hiljada kuća je potopljeno.

Trogodišnji dečak Truong, koji s porodicom živi u vijetnamskoj provinciji Tan Hoa, međutim, nije mogao da sakrije uzbuđenje kada su roditelji, koji drže ogromnog pitona kao kućnog ljubimca, iskoristili priliku da puste zmiju da se “igra” u vodi do članaka, koja je poplavila njihovo dvorište na opštini Ha Long, u okrugu Ha Trung. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<

Mališan je uzjahao džinovsku dugu šest metara i tešku 80 kilograma i kikotao se dok je skakutala kao konj.

Porodica je postavila fotografije na društvene mreže. Mnogi korisnici izrazili su sumnju u njihovu verodostojnost, ali su Truongovi roditelji potom objavili i snimak kao dokaz da se sve upravo tako dogodilo.

- On ima tri godine, a piton je težak 80 kilograma. Porodica već četiri godine drži pitona kao kućnog ljubimca i on je veoma nežan - napisala je dečakova tetka An Ngujen.

- Padala je kiša i voda je stigla do ivice dvorišta. Zato su stavili pitona u vodu da se igra i odmara - dodala je ona.
Pogledaj vesti o: Poplave

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.