Vučić: Neću zbog besposličara sebi da oduzimam pravo da radim

Izvor: RTS, 12.Mar.2016, 14:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Neću zbog besposličara sebi da oduzimam pravo da radim

Lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je da neće davati partijske izjave dok je na snazi vanredna situacija, ali da mu ne pada na pamet da sebi oduzima pravo da radi, samo zato što to traže besposličari.
Vučić je, na pitanje novinara da prokomentariše stav DS-a u vezi njegovog predloga da se prekine predizborna kampanja dok traje vanredna situacija, rekao da ne namerava da komentariše >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << njihove stavove, kao što nije ni druge slične "katastrofalne izjave".
"Ja se bavim školama i poplavama. Otkazali smo partijski skup u Leskovcu, a i danas neću da govorim o partijskim stvarima. Mislim da će ova situacija biti gotova u utorak ili sredu, pa ćemo onda nastaviti sa partijskim stvarima. Mislim da će biti dovoljno vremena do izbora"“, poručio je Vučić.
Ističe da njegovi politički oponenti mogu slobodne da nastave da govore ružno o njemu, ali da neće oni odlučivati kako će se on ponašati.
"Moje je da radim ono što danas činim. Nisam imao nijedan dan odmora, što nije uobičajeno u Srbiji. Ovo mi je sedma ili osma poseta Ubu, bio sam puno puta u Obrenovcu i drugim gradovima. Niti jedan premijer nije toliko puta obilazio sva mesta u Srbiji"“, rekao je Vučić.
Ističe da je naporno radio od prvog dana kada je postao predsednik Vlade i da ne namerava da prekine sa svojim zalaganjima i radom.
"Neću sebi da oduzimam pravo da radim zato što to traže besposličari i oni koji nemaju ništa drugo da kažu nego 'mrzimo te što si uspešniji i marljiviji od nas'", podvukao je Vučić.
Lider SNS-a se osvrnuo i na zloupotrebu stanja sa poplavama i primetio da neki kažu da je kod njih sve u redu i da su spremno dočekali padavine, a "zaboravljaju" da kod njih i nema bujičnih tokova kao u centralnoj Srbiji.
Pogledaj vesti o: Poplave

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Vučić: Neće oni da odlučuju kako ću da se ponašam

Izvor: B92, 12.Mar.2016

Ub -- Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da neće davati partijske izjave dok je na snazi vanredna situacija...Ipak, on je rekao da mu ne pada na pamet da sebi oduzima pravo da radi, “samo zato što to traže besposličari”...Vučić je, na pitanje novinara da prokomentariše stav DS u vezi njegovog...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.