Izvor: B92, 07.Mar.2016, 11:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vanredno i u Topoli, blokiran glavni put / FOTO
Topola -- Vanredna situacija je zbog poplava uvedena i u opštini Topoli, a u nekoliko sela te opštine izlili su se potoci, poplavili saobraćajnice i blokirali puteve.
Meštanima sela Kloka blokiran je izlaz na glavni put koji vodi ka Topoli i Smederevskoj Palanci, a dva potoka izlila su se i blokirala puteve u samom selu. Saobraćaj je u pojedinim delovima usporen, a ponegde i potpuno onemogućen.
Vanredna situacija je prethodno proglašena u opštinama Čačak, Lučaji i Arilje, vodeni tokovi i dalje rastu, a zabeleženi su problemi i u požeškom kraju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















