Izvor: RTV 5, 24.Jul.2012, 21:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tajfun divljao Hong Kongom
Škole i hongkonška berza su privremeno obustavile rad, a saobraćaj je bio paralizovan. 60 letova je otkazano, 60 odloženo a 16 je izmenilo pravac i odvezlo putnike na druge aerodrome.
Kineske vlasti su zbog tajfuna Vinsent evakuisale više od 42.000 stanovnika grada Maominga u južnoj provinciji Guangdong. Vlasti ove provincije spremaju se za "iznenadne poplave, muljevita klizišta, odrone i druge katastrofe".
Pogledaj vesti o: Poplave
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV 5. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV 5. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









