Šef jermenske diplomatije u Narodnoj skupštini

Izvor: Blic, 02.Okt.2014, 18:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šef jermenske diplomatije u Narodnoj skupštini

Potpredsednik Narodne skupštine Vladimir Marinković zahvalio je danas ministru spoljnih poslova Jermenije Edvardu Nalbandijanu na pomoći koju je njegova zemlja uputila za saniranje posledica nedavnih poplava u Srbiji.

U razgovoru koji je vođen u parlamentu, Marinković je ukazao na potrebu unapređenja privredne saradnje Srbije i Jermenije kao i u oblastima podsticanja i zaštite investicija, nauke, tehnologije, saobraćaja >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i turizma, navedeno je u saopštenju.

Ministar spoljnih poslova Jermenije izrazio je nadu da će Srbija podržati Jermeniju u međunarodnim organizacijama, pogotovo u vezi sa pitanjem Nagorno-Karabaha.

S tim u vezi, potpredsednik Marinković istakao je da se Narodna skupština i njeni poslanici zalažu za rešavanje mirnim putem svih otvorenih pitanja u međunarodnim okvirima, među kojima je i pitanje Nagorno-Karabaha, navedeno je u saopštenju.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.