Izvor: B92, 24.Jul.2022, 12:43
Potop " u poplavama stradala žena VIDEO
Rusko odmaralište Soči su u poslednja dva dana zahvatile obilne kiše, a u nevremenu je stradala jedna žena.
Poplavljeni su putevi i prizemlja kuća, a oštećeno je više od 50 automobila, izjavio je gradonacelnik Aleksej Kopajgorodski.
Plaže su zatvorene za kupanje, prenosi RIA Novosti. U Sočiju je u petak veče za dva sata palo gotovo 90 milimetara kiše, a noćas za jedan sat više od 50 milimetara.
U poznatom odmaralištu i dalje je na snazi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << upozorenje na oluju, a meteorolozi prognoziraju nove pljuskove, grad i izlivanja reka.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Poplave
Dok najveći dio Evrope gori, u Sočiju potop - poginula žena
Izvor: Nezavisne Novine, 24.Jul.2022
Za razliku od velikog dijela Evrope u kojoj se milioni stanovnika bore sa ekstremno visokim temperaturama, rusko odmaralište Soči su u posljednja dva dana zahvatile obilne kiše, a u nevremenu je stradala jedna žena.













