Izvor: Nezavisne Novine, 07.Okt.2014, 11:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pomoć za ugrožene u poplavama

BEOGRAD - Bratislav Gašić uručio je pomoć više od šest miliona dinara pripadnicima Ministarstva odbrane i Vojske Srbije čiji su domovi oštećeni u majskim poplavama.

Gašić je uručio pomoć za 30 od ukupno 125 lica koja su ispunila kriterijume da dobiju humanitarnu pomoć koju su sakupile njihove kolege, pripadnici Ministarastva odbrane i Vojske Srbije.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << />
Ministar je najavio da će danas i sutra pomoć biti uručena i preostalim pripadnicima ministarstva i vojske čiji su domovi oštećeni u majskim poplavama.

On je poručio da su ovom humanitarnom akcijom Vojska Srbije i Ministarstvo odbrane još jednom od nebrojano puta dokazali da su uz svoj narod.

Gašić je naveo da su Vojska i Ministarstvo odbrane tokom posljednje dvije godine učestvovali u osam humanitarnih akcija organizovanih za prikupljanje sredstava za liječenje bolesne djece i da je prikupljeno više od pet miliona dinara.

"U okviru tih akcija prikupljeno je više od 2,7 miliona dinara za lečenje Jovane Živković, ćerke jednog od pripadnika Vojske Srbije", rekao je Gašić.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.