Izvor: RTS, 18.Jul.2021, 20:26

Odron i poplava na auto-putu kod Pirota, usporen saobraćaj

Na delu auto-puta kod Pirota zbog obilnih padavina došlo je do odrona i izlivanja vode po putu.
Na auto-putu E-80, u zoni petlje Bela Palanka, voda se izlila na kolovoz. Za saobraćaj su zatvorene vozna i zaustavna saobraćajna traka.
Saobraćaj se odvija usporeno, preticajnom saobraćajnom trakom. 
Na delu puta Bela Palanka – Pirot zapad zbog obilnih padavina došlo je do odrona.
Saobraćaj se odvija naizmeničnim propuštanjem vozila, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << jednom kolovoznom trakom.
Deonica je obezbeđena adekvatnom signalizacijom, a ekipe su na terenu.
Javnost će blagovremeno biti obaveštena o normalizaciji saobraćaja na navedenim putnim pravcima, saopštili su "Putevi Srbije".
Na snazi je i obustava saobraćaja na putu Bela Palanka - Sadikov Bunar zbog otcepljenja kolovoza. 
Pogledaj vesti o: Poplave

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Izlila se voda na putu Tuzla-Doboj, obustavljen saobraćaj

Izvor: Nezavisne Novine, 18.Jul.2021

TUZLA - Saobraćaj je obustavljen na magistralnom putu Tuzla-Doboj, u mjestu Stanić Rijeka, zbog izlivanja vode na kolovoz, saopšteno je iz BiHAMK-a.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.