Koncerti za pomoć poplavljenima

Izvor: Vesti-online.com, 12.Jun.2014, 13:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Koncerti za pomoć poplavljenima

Čim je saznala za katastrofalne poplave u otadžbini, naša mlada violinistkinja Tea Arnold, koja se nalazi na studijama u Minsteru, pokrenula je putem elektronskih mreža akciju među kolegama.

Tea Arnold i njena violina

U roku od nekoliko časova joj se odazvalo 180 umetnika koji su voljni da budu učesnici humanitarnih koncerata. Tea je odmah prionula na posao u potrazi za odgovarajućim koncertnim salama, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << a prvi joj je pomogao osnabrički paroh, protonamesnik Siniša Vujasinović, koji je u Osnabriku već za 15. jun obezbedio nastup u Evangelisć-luth. Kirćengemeinde St. Mićaelis, Kirćenstr. 3.

- Ovo će biti naš prvi koncert u nizu jer akcija će trajati bar godinu dana obzirom na broj zainteresovanih kolega koji žele da pomognu. Dogovorićemo se gde je najbolje da uputimo pomoć, a za sada znam da ćemo se truditi da jednako pomognemo postradalima u celom regionu - kaže mlada umetnica Tea Arnold.

Ulaz na koncert je slobodan, a posetioci se mole da prilože novčanu pomoć.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.