Izvor: Blic, 19.Maj.2014, 15:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Humanitarna izložba u Staroj Kapetaniji
Na predlog autora i u organizaciji Galerije Stara Kapetanija iz Zemuna, izložba Milana Ignjatovića biće donirana kao vid pomoći za ugrožene od poplave.
Na otvaranju i tokom izložbe do nedelje 1. juna svi zainteresovani će moći da odaberu rad sa izložbe i kupe ga za 2.000 din. ( ili više po sopstvenom nahođenju).
U Galeriji će dobiti uplatnicu sa instrukcijama za uplatu na račun koji je otvorio grad Beograd, za ugrožene od poplave.
Sa potvrdom o uplati na račun zainteresovani će moći da preuzmu izabrani rad u nedelju 1.juna.
Najčitanije SADA:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





