Cela Roma plakala zbog poplava u Srbiji!

Izvor: JavneVesti.com, 23.Maj.2014, 17:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Cela Roma plakala zbog poplava u Srbiji!

Srpski reprezentativac i vezista Rome istakao da su njegovi saigrači potrešeni slikama iz naše zemlje i ubeđen je da će pomoći jer su dobri ljudi  

 
Katastrofalne poplave koje su zadesile Srbiju nisu nikoga mogle da ostave ravnodušnim, a prema izjavama veziste Rome Adema Ljajića većina njegovih saigrača je pustila suzu kada su videli prizore iz naše zemlje.
 
 
Reprezentativac >> Pročitaj celu vest na sajtu JavneVesti.com << Srbije, koji je već slao kamion sa humanitarnom pomoći, istakao je da će i njegove klupsk kolege krenuti istim putem i uputiti pomoć ugroženom stanovništvu.
 
- Pričao sam im o Srbiji i katastrofi koja se dogodila. Nisu mnogo znali o Srbiji, a još manje su bili upućeni u dešavanja. Nisam znao kako da im najbolje predstavim situaciju, pa sam se setio da im pokažem slike i snimke sa interneta – rekao je Adem za Informer i dodao:
 
- Video sam da su im oči zasuzile. Verujem da će svi oni pomoći jer znam da su  moji saigrači dobri ljudi.
 
Ljaljić je istakao i to da će zamoliti fudbalere iz drugih klubova kako bi pomogli Srbiji i Bosni i obećao novi kontigent hrane i drugih potrepština.
 
- Svestan sam katastrofe koja je zadesila ljude. Već sam dao nalog da se napuni jedan veliki kamion sa stvarima koje će zatrebati – rekao je Ljajić.

Nastavak na JavneVesti.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JavneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JavneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.