Izvor: Blic, 07.Feb.2012, 11:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Danas sednica Odbora za Kosovo i Metohiju
Predsednik skupštinskog odbora za Kosovo i Metohiju Ljubomir Kragović zakazao je za danas sednicu, na kojoj će se razmatrati Izveštaj o aktivnostima Vlade Srbije na stabilizovanju situacije na Kosovu i Metohiji u periodu od 1. novembra prošle do 31. januara ove godine.
Reč je o redovnom izveštaju koje vlada šalje parlamentu o aktivnostima koje preduzima na stabilizovanju situacije na Kosovu i Metohiji.
Kako je Kragović rekao Tanjugu, poziv da prisustvuju >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sednici uputio je premijeru Mirku Cvetkoviću, resornom ministru Goranu Bogdanoviću i šefu beogradskog tima u dijalogu sa Prištinom Borislavu Stefanoviću, istovremeno izrazivši očekivanje da će se pozvani predstavnici vlade odazvati pozivu.
Povezane vesti: Sutra sednica Odbora za Kosovo i Metohiju Burna rasprava u parlamentu o Kosovu




