Izvor: B92, 21.Maj.2010, 18:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pritvor osumnjičenom profesoru
Leskovac -- Leskovački sud odredio osmodnevni pritvor profesoru fizičke kulture u penziji Draganu D. (64) iz Leskovca zbog sumnje da je seksualno uznemiravao jednu učenicu.
Dragan D. je bio razredni starešine devojčice i prema ranijem saopštenju policije sumnja se da ju je seksualno uznemiravao tri godine.
Majka devojčice je rekla agenciji Beti da ništa nije naslućivala, ali da su je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << uznemiravale učestale glavobolje njene kćeri po povratku iz škole.
"Nikada sebi neću oprostiti što nisam na vreme primetila šta se mom detetu dešavalo, ali razredni starešina se predstavljao kao dobar pedagog i zaštitnik naše dece", rekla je ona.
Prema njenim navodima, devojčica se odlučila da se požali roditeljima posle proslave koju je Gimnazija organizovala u restoranu povodom odlaska u penziju Dragana D.
Dva dana kasnije devojčica i njen otac prijavili su Dragana D. leskovačkoj policiji.
Pogledaj vesti o: Penzija










