Opljačkana pošta na Petlovom brdu

Izvor: Studio B, 12.Jan.2011, 18:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Opljačkana pošta na Petlovom brdu

Naoružani razbojnik oko 15 časova opljačkao je poštu u ulici Milovana Draškovića na Petlovom brdu.

Tokom pljačke niko nije povredjen, prema nepotvrdjenim informacijama razbojnik uz pretnju pištoljem od dvoje zaposlenih oduzeo oko 150 hiljada dinara.

Inače, kako saznajemo razbojnik je mogao da opljačka i mnogo više novca ali je tokom pre podneva ispalćen veliki broj penzija.

Od juče ovo je treća pljačka pošte u Beogradu. Policija traga za razbojnicima.

Nastavak na Studio B...



Povezane vesti

OPLJAČKANA DOBANOVAČKA POŠTA

Izvor: Kurir, 13.Jan.2011, 15:07

BEOGRAD- Razbojnik star oko 40 godina naoružan pištoljem opljačakao je oko 12,30 časova poštu u Ugrinovačkoj ulici u Dobanovicma i tom prilikom olakšao kasu za više od 200.000 dinara i pešice pobegao u nepoznatom pravcu...Kako portal Kurira sazanaje pljačkaš obučen u sive pantalone i vojnu...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.