Izvor: RTS, 28.Dec.2011, 21:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Neće u penziju
U poslednjoj godini u dresu Juvea Del Pjero se do sada nije upisao u strelce, ipak on ne planira da u skorije vreme završi igračku karijeru.
Kapiten fudbalera Juventusa Alesandro del Pjero izjavio je danas da neće završiti igračku karijeru, ukoliko u letnjem prelznom roku napusti klub.
"Sigurno neću završiti igračku karijeru. Za sada moji planovi vezani su za Juventus i Seriju A. Nadam se da ćemo ponoviti uspehe iz prošle sezone", rekao je Del Pjero.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
U poslednjoj godini u dresu Juventusa Del Pjero u igru uglavnom ulazi sa klupe i do sada je odigrao 12 utakmica, ali se nije upisao u strelce.
Italijanski napadač došao je u Juventus 1993. godine iz Padove, dres torinskog kluba oblačio je 500 puta i postigao 205 golova. Od 1995. do 2008. godine igrao je za reprezentaciju Italije, gde je na 91 utakmici postigao 27 pogodaka.
Pogledaj vesti o: Penzija






