Izvor: Blic, 17.Feb.2025, 14:12

Ne može u penziju iako ima 40 godina staža, jer mu nisu uplaćivali doprinose za PIO: "Nemam prihoda, ne znam šta da radim, tapkam u mestu"

Bivši radnik Javnog radiotelevizijskog servisa Bosne i Hercegovine (BHRT) Amer Švraka stekao je 40 godina radnog staža, ali ne može da ode u penziju jer mu poslodavac za određeni period nije uplaćivao doprinose. Već mesecima pokušava da pronađe rešenje, ali bez uspeha. Kako kaže, nikada nije uspeo da dođe do direktora BHRT-a Belmina Karamehmedovića.
Pogledaj vesti o: Penzija

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.