
Izvor: Blic, 03.Jun.2025, 11:17
Lepe vesti za ove penzionere! Međunarodni dani razgovora sa Hrvatskom o penzijama 11. i 12. juna, sve o besplatnoj pravnoj pomoći
Republički fond za penzijsko i invalidsko osiguranje (PIO) podsetio je danas osiguranike koji imaju staž osiguranja navršen u Srbiji i Hrvatskoj i korisnike prava iz penzijskog i invalidskog osiguranja ostvarenih primenom bilateralnog sporazuma o socijalnom osiguranju, da se međunarodni dani razgovora sa Hrvatskom održavaju 11. i 12. juna.
Pogledaj vesti o: Penzija
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.