Izvor: Sportski Žurnal, 28.Mar.2013, 21:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Braun: U Zvezdi do penzije
Zvezdin centar Elton Braun je nedavno vraćen u prvu ekipu, a sa tim se i njemu vratilo raspoloženje.
(FOTO: D. Žarković)
Dobro se zabavljao u poseti Beogradskom sajmu, zajedno sa saigračima davao je autograme i pozirao za slikanje mnogobrojnim obožavaocima. Ništa mu nije bio problem, pa ni da malo popriča o teškom periodu koji je iza njega:
– Srećan sam što sam ponovo u ekipi. Bio je to dugačak proces, mnogo toga se dešavalo, ali na kraju je sve ispalo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << dobro. Uprava i ja smo došli do miroljubivog dogovora – rekao nam je Braun.
Nismo stigli ni da završimo sledeće pitanje, a Braun nas je prekinuo:
– Znam šta vas interesuje. Hoćete da me pitate da li sam razmišljao o odlasku.
Potvrdno smo klimnuli glavom:
– Nikada nisam želeo da odem, niti planiram. Mediji su mnogo preuveličali stvari, ali to je vaš posao. Bilo je tu i dosta neistina, međutim nisu mi smetale. I dalje se držim onoga što sam rekao kada sam došao – želim da se penzionišem ovde.
Pogledaj vesti o: Penzija
Nastavak na Sportski Žurnal...
Braun: Do kraja karijere u Zvezdi
Izvor: B92, 28.Mar.2013
Centar Crvene zvezde Telekom Elton Braun rekao je da je srećan što je ponovo član ekipe i potvrdio da nije promenio odluku da karijeru završi u Beogradu...On je zajedno sa saigračima delio autograme i družio se sa navijačima, vidno raspoložen, i nije mu bilo teško da proćaska sa novinarima..."Srećan...

















