Bizarno piće od konjske sperme - hit

Izvor: S media, 01.Jul.2011, 17:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bizarno piće od konjske sperme - hit

Pab The Green Man u Wellingtonu počeo je, na sreću posebno ženskog dela klijentele, da prodaje bizarno piće, konjska sperma sa ukusom jabuke.

Jedan od zaposlenih kaže da su žene znatiželjnije kada je u pitanju isprobavanje tog neobičnog pića, mada se i pokoji muškarac usudio da ga proba.

Kada konji jure za profitom

Novinarima je ispričao i da je došla žena koja je htela da proba "konjske plivače", ali se bojala da >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << ne ostane trudna. Nije poznato koliko je gospođica pre toga popila.

Sud zabranio ženama ulazak u gej bar

Kad su ga pitali kakvog je ukusa piće, vlasnik paba Steve Drummond rekao je: 'Kada jednom pređete tu psihičku barijeru, najbolje bi bilo reći da je između neke lepljive kreme i smrznutog soka od jabuke.'

(Tportal)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.