Britanka pobacila Bin Ladenove unuke

Izvor: Press, 13.Sep.2010, 23:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Britanka pobacila Bin Ladenove unuke

Britanka koja je kao surogat majka trebalo da rodi blizance sinu Osame bin Ladena imala je pobačaj. Luis Polard (24) napala su u Siriji dvojica muškaraca dok se kasno uveče sama vraćala iz kafe-bara u hotel. Britanka je u Siriji boravila zajedno sa ženom Omara bin Ladena, sina najozloglašenijeg svetskog teroriste. >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Blizanci su začeti veštačkom oplodnjom u kojoj su korišćeni sperma Omara bin Ladena i jajašca njegove supruge Zaine. Luis Polard bila je u desetoj nedelji trudnoće kad su je nepoznati napadači pretukli i ostavili nasred ulice. Nakon prijema u bolnicu i obavljenih pregleda, doktori su joj saopštili da je izgubila bebe.
Polardova kaže da ne zna motiv napada, ali da bi on mogao da se krije u činjenici da su je mediji prozvali „zapadnjačkom ženom koja nosi Bin Ladenovu decu"
Omar i Zaina bin Laden su se rastali, a Omar navodno pati od šizofrenije. Posle napada Omar je izjavio da nema šanse za pomirenje sa suprugom.  

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.