Izvor: B92, 13.Jan.2011, 10:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Žeželjev most biće gotov do 2014.
Novi Sad -- Žeželjev most u Novom Sadu je projekat od kapitalnog značaja, koji će u naredne tri godine biti završen preko Fonda za kapitalna ulaganja Vojvodine.
Vlada Vojvodine je usvojila informaciju o postupku izbora izvodjača radova na izgradnji tog mosta na Dunavu i ovlastila predsednika Bojana Pajtića da potpiše ugovor.
Usvojen je i Predlog zaključka o utvrđivanju ukupno 224 projekta sa teritorije Vojvodine, koji će u ovoj godini biti realizovani >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << posredstvom Nacionalnog investicionog programa (NIP) Srbije.
Lista prioritetnih projekata utvrđena je na osnovu ocene ekspertskih grupa, kao i prema odgovarajućim kriterijumima, rekao je pokrajinski sekretar za nauku i tehnološki razvoj Dragoslav Petrović.











