Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Mar.2011, 15:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zaposleni u gradskoj upravi dali krv
NOVI SAD -
Predsednik Skupštine Novog sada Aleksandar Jovanović i još oko 50 zaposlenih u gradskoj upravi danas su dali krv, u okviru akcije dobrovoljnog davalaštva, koju aktiv tih ustanova organizuje dva do tri puta godišnje.
Jovanović je pozvao Novosađane i Novosađanke da se priključe akcijama dobrovoljnog davanja krvi jer "za nekog to može da znači život" i, kako je dodao, tako se u našem društvu afirmišu humane i pozitivne vrednosti.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Predsednik Skupštine peti put dao krv
Izvor: Danas, 17.Mar.2011
Predsednik Skupštine grada Aleksandar Jovanović juče je, u okviru akcije Aktiva dobrovoljnih davalaca krvi i humanitaraca Gradske uprave, dao krv.






