Zaposleni u gradskoj upravi dali krv

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Mar.2011, 15:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zaposleni u gradskoj upravi dali krv

NOVI SAD -

Predsednik Skupštine Novog sada Aleksandar Jovanović i još oko 50 zaposlenih u gradskoj upravi danas su dali krv, u okviru akcije dobrovoljnog davalaštva, koju aktiv tih ustanova organizuje dva do tri puta godišnje.

Jovanović je pozvao Novosađane i Novosađanke da se priključe akcijama dobrovoljnog davanja krvi jer "za nekog to može da znači život" i, kako je dodao, tako se u našem društvu afirmišu humane i pozitivne vrednosti.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Predsednik Skupštine peti put dao krv

Izvor: Danas, 17.Mar.2011

Predsednik Skupštine grada Aleksandar Jovanović juče je, u okviru akcije Aktiva dobrovoljnih davalaca krvi i humanitaraca Gradske uprave, dao krv.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.