Izvor: S media, 24.Sep.2010, 13:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zabava sa "Tuš klub" družinom
"Tuš klub", klub zadovoljnih kupaca Tuš supermarketa, danas broji više od 100.000. članova.
"Tuš" uvek priprema različite povoljnosti za svoje članove a jedna od njih je I besplatan izlet za 2 osobe.
U subotu 25.09.2010. najlojalnije članove iz Novog Sada "Tuš supermarket" nagrađuje izletom u Kragujevac.
Organizator je osmislio da se na putu do Kragujevca obiđe crkva Svetog Đorđa na Oplencu u Topoli, zatim Petrova kuća, Kraljev >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << podrum, Vinogradareva kuća i Karađorđev grad.
Po dolasku u Kragujevac nagrađeni će imati mogućnost da posetite proizvodne pogone Mlekare Mladost, a domaćin Silbo će im organizovati besplatan ručak.
"Tuš klub" družina zatim nastavlja obilazak Kragujevca i to Spomen park “Kragujevački oktobar”, Kompleks „Milošev venac” i Akvarijum.
Ovim dogadjajem "Tuš klub" nagradjuje svoje lojalne članove I pruža jedinstveno iskustvo – zabava sa Tuš Klub družinom!”










