Za tri sata Novosađani doneli 1,5 tona stakla za reciklažu

Izvor: Radio 021, 16.Okt.2017, 14:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Za tri sata Novosađani doneli 1,5 tona stakla za reciklažu

Novosađani su doneli više od 1,5 tona stakla u okviru akcije prikupljanja staklene ambalaže koja je danas organizovana na tri lokacije u Novom Sadu.

Štandovi su bili postavljeni na Trgu slobode, Limanskoj i Futoškoj pijaci, a svi oni koji su doneli više od tri kilograma staklene ambalaže dobili su i prigodne poklone. Akciju su organizovali "Čistoća" i "Sekopak".

Direktor "Čistoće" Vladimir Zelenović najavio je da je ovo samo početak organizovanog prikupljanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << staklene ambalaže u Novom Sadu.

"U narednom periodu ćemo omogućiti našim sugrađanima da redovno mogu da odlažu staklo koje ćemo prikupljati i usmeravati na dalju reciklažu. O tome ćemo uskoro obavestiti javnost", naveo je Zelenović.

On je dodao da će projekat primarne separacije koji je započet pre nepunih godinu dana u širem centru grada, uskoro biti proširen i na još jednu gradsku celinu.

Autor: 021.rs

Nastavak na Radio 021...



Povezane vesti

Za tri sata Novosađani doneli 1,5 tonu stakla za reciklažu

Izvor: Radio 021, 16.Okt.2017

Novosađani su doneli više od 1,5 tonu stakla u okviru akcije prikupljanja staklene ambalaže koja je danas organizovana na tri lokacije u Novom Sadu...Štandovi su bili postavljeni na Trgu slobode, Limanskoj i Futoškoj pijaci, a svi oni koji su doneli više od tri kilograma staklene ambalaže dobili...

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.