Voša lako do pobede protiv Kleka

Izvor: Radio 021, 28.Jan.2017, 23:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaši Vojvodine nastavili su sa dobrim partijama i savladali u gostima ekipu Kleka rezultatom 3:0 u setovima.

Od početka utakmice Novosađani su držali dobar ritam, domaćin je značajniji otpor pružao samo u prvom setu koji je Vojvodina dobila sa 25:23. Već u narednom setu Voša je lako savladala protivnika sa osam poena razlike (25:17).

Takav tempo su držali do kraja utakmice pa je mlada ekipa Nedžada Osmankača dobila protivnika sa 25:22 u završnom setu.

Vojvodina je i dalje na čelu Superlige sa pet bodova prednosti nad Novim Pazarom koji je u derbiju 13. kola savladao trećeplasiranu Crvenu zvezdu.

Autor: 021.rs

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.