Vojvodina podelila bodove sa Radnikom

Izvor: Radio 021, 18.Nov.2017, 20:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vojvodina podelila bodove sa Radnikom

Fudbaleri Vojvodine i Radnika podelili su bodove nakon utakmice bez golova u 17. kolu Super lige Srbije.

Oko 500 gledalaca na "Karađorđu" prvo uzbuđenje na meču moglo je da vidi u 11. minutu. Ekipa Radnika je povela akciju, Zlatović je loptu prosledio Radoviću koji je sa oko 14 metara šutirao. Rockov nije mogao da odbrani tu loptu, ali je ona ipak pogodila prečku.

"Crveno-beli" su pokušavali da stvore prilike šutirajući sa ivice šesnaesterca. Pokušavali su >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << i Lakićević i Mihajlović, ali je lopta svaki put odlazila iznad gola Radnika.

Iako se veći deo utakmice igrao na sredini terena, Novosađani su u drugom poluvremenu pojačali presing, preneli su igru na polovinu protivnika. Međutim, nedostajalo je ideja u realizaciji akcija.

Poslednju šansu na meču je imao Pejčić u 87. minutu kada je promašio gol Rockova tek za nekoliko centimetara.

Voša je u poslednjih pet utakmica u prvenstvu ostvarila jednu pobedu, tri remija i jedan poraz. Sa 31 bodom nalazi se na četvrtom mestu tabele, a isto toliko ima i trećeplasirani Voždovac koji ima i bolju gol razliku.

U ostalim utakmicama 17. kola koje su se odigrale danas Crvena zvezda deklasirala je Rad sa 6:1, Voždovac je pobedio Bačku sa 2:0, a Čukarički je slavio na gostovanju Napretku rezultatom 2:1.

Sutra se igraju ostale utakmice kola, a sastaće se Javor - Partizan, Zemun - Mačva i Spartak Subotica - Borac.

Autor: 021.rs

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.