Izvor: Blic, 28.Feb.2009, 07:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vlasnici „juga“ napali policajku

Novosađani Slobodan P. (60) i Saša P. (35) završili su iza rešetaka, osumnjičeni da su napali policajku jer je ispisala nalog pauku da odnese njihov nepropisno parkirani automobil.



Incident se, prema saopštenju policije, dogodio u utorak ispred kafane u Kisačkoj ulici, nakon što je pauk služba došla da odnese nepropisno parkirani „jugo”. Slobodan i Saša izašli su u trenutku kada je pauk služba već počela da kači njihov automobil i započeli >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << raspravu sa policajkom, ne obazirući se na to što je u policijskoj uniformi bila žena, već su tražili da im vrate kola i prođu bez plaćanja kazne za prekršaj. Prema tvrdnjama očevidaca, Slobodan i Saša su, u vidno alkoholisanom stanju, i pored prisustva radnika pauk službe, uz psovke i pretnje nasrnuli su na policajku, gurnuvši je nekoliko puta.

Ona je odmah o svemu obavestila nadređene, pa je ubrzo za kratko vreme na lice mesta stigla interventna patrola policije, koju su osumnjičeni takođe dočekali sa namerom da se obračunaju. Međutim, policija ih je nakon kraće intervencije otpremila na alko-test, gde je utvrđeno da Saša ima 1,82 a slobodan Slobodan 1,63 promila alkohola u krvi. Obojica su zbog napada na službeno lice zadržani su u pritvoru, a protiv njih će biti podneta krivična prijava.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.