Izvor: Radio 021, 01.Maj.2020, 20:59

VIDEO: Šesto veče "šerpanja" protiv vlasti u Novom Sadu

Šesto veče zaredom deo Novosađana je izašao na "balkonske" proteste protiv vlasti u 20:05 časova i duvajući u pištaljke i trube, puštajući muziku, te udarajući u šerpe, iskazao je svoje nezadovoljstvo.

Buka šerpi, gelendera, pištaljki, truba i glasne muzike, čula se u različitim delovima grada, odmah posle aplauza za medicinske radnike, koji startuje u 20 sati.

 Građani su se odazvali na pozive da učestvuju na protestu "Digni glas: Bukom protiv diktature".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << />
Ovo je šesto veče da deo Novosađana protestuje, a nekoliko dana unazad se u pojedinim delovima grada organizuje i kontraakcija u kojoj učestvuju simpatizeri aktuelne vlasti.



Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Povezane vesti

VIDEO: Šesto novosadsko veče "šerpanja" protiv vlasti

Izvor: Radio 021, 01.Maj.2020

Šesto veče zaredom deo Novosađana je izašao na "balkonske" proteste protiv vlasti u 20:05 časova i duvajući u pištaljke i trube, puštajući muziku, te udarajući u šerpe, iskazao je svoje nezadovoljstvo...Buka šerpi, gelendera, pištaljki, truba i glasne muzike, čula se u različitim delovima...

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.