Izvor: Radio 021, 01.Maj.2020, 20:59
VIDEO: Šesto veče "šerpanja" protiv vlasti u Novom Sadu
Šesto veče zaredom deo Novosađana je izašao na "balkonske" proteste protiv vlasti u 20:05 časova i duvajući u pištaljke i trube, puštajući muziku, te udarajući u šerpe, iskazao je svoje nezadovoljstvo.
Buka šerpi, gelendera, pištaljki, truba i glasne muzike, čula se u različitim delovima grada, odmah posle aplauza za medicinske radnike, koji startuje u 20 sati.
Građani su se odazvali na pozive da učestvuju na protestu "Digni glas: Bukom protiv diktature".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << />
Ovo je šesto veče da deo Novosađana protestuje, a nekoliko dana unazad se u pojedinim delovima grada organizuje i kontraakcija u kojoj učestvuju simpatizeri aktuelne vlasti.
Autor: 021.rs
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
VIDEO: Šesto novosadsko veče "šerpanja" protiv vlasti
Izvor: Radio 021, 01.Maj.2020
Šesto veče zaredom deo Novosađana je izašao na "balkonske" proteste protiv vlasti u 20:05 časova i duvajući u pištaljke i trube, puštajući muziku, te udarajući u šerpe, iskazao je svoje nezadovoljstvo...Buka šerpi, gelendera, pištaljki, truba i glasne muzike, čula se u različitim delovima...




