Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Dec.2009, 16:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uspešna regionalna saradnja Vojvodine
NOVI SAD - Učešće Vojvodine na biselskoj konferenciji "open dejs" zajedno sa još 360 evropskih regiona, usvajanje Statuta i stavljanje Srbije na belu šengen listu, najvažniji su trenutci u ovoj godini kada je reč o međuregionalnoj saradnji pokrajine.
To je zaključak učesnika međunarodne konferencije koju su u Novom Sadu organizovali Pokrajinski sekretarijat za regionalnu i međunarodnu saradnju i Centar za regionalizam.
Izveštava novinar Radio Novog Sada Slobodan Šorak.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






