Izvor: Radio 021, 19.Apr.2018, 22:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ukrali prikolicu sa 8.000 ulaznica za Diznilend
Lopovi u SAD ukrali su prikolicu omladinske poljoprivredne organizacije u kojoj je bilo 8.000 ulaznica za zabavni park Diznilend.
Prikolica Budućih poljoprivrednika Amerike ukradena je juče iz prostora te organizacije u kalifornijskom gradu Galtu, južno od Sakramenta.
Zvaničnici navode da se na snimcima sigurnosnih kamera vidi pikap vozilo tamne boje kako se približava prikolici i odvozi je.
U prikolici je bila i audio i video oprema koju je organizacija >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << trebalo da koristi na predstojećoj godišnjoj konferenciji koja počinje u nedelju.
Policija je pozvala građane da pomognu u nalaženju prikolice i upozorila ih da budu oprezni kada kupuju ulaznice za Diznilend od nepoznatog izvora.
Autor: Beta/AP














