Uhapšeni posle ubistva vođe navijača na slobodi

Izvor: Radio 021, 16.Okt.2016, 14:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni posle ubistva vođe navijača na slobodi

Muškarac koji je priveden posle ubistva Aleksandra Stankovića, pušten je u subotu uveče na slobodu.

On je priveden u petak, pod sumnjom da je učestvovao u ubistvu 29-godišnjeg Beograđanina koji je javnosti predstavljen kao jedan od vođa navijača Partizana, poznatiji pod nadimkom Sale Mutavi.

Privedeni muškarac je pušten na slobodu, jer, kako je navedeno, nije bilo dokaza da je na bilo koji način povezan sa ubistvom.

Portparol Višeg javnog tužilaštva >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << u Beogradu Tatjana Sekulić rekla je da je sinoć ukinuto zadržavanje uhapšenom muškarcu i da on neće biti privođen na saslušanje u tužilaštvo.

Ona je dodala da se istraga u tom slučaju nastavlja utvrđivanjem svih okolnosti tog slučaja.

Ministar policije Nebojša Stefanović rekao je u petak da iza ubistva Stankovića stoji jedna od najopasnijih kriminalnih grupa na Balkanu.

Stanković je ubijen u četvrtak, oko 21 čas, u svom vozilu u Bačvanskoj ulici.

Autor: B92, Tanjug

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.