Izvor: NSkriminal.net, 05.Nov.2009, 13:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšena banda maloletnika

NOVI SAD - Četvorica maloletnika koji su tokom prethodne tri nedelje počinili 20 razbojništava u Novom Sadu uhapšeni su sinoć, naposredno nakon pljačke prodavnice "Omega DDM" u Dementijevoj ulici

Nastavak na NSkriminal.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NSkriminal.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NSkriminal.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.