Izvor: Radio 021, 10.Okt.2020, 22:11

Uhapšen predsednik opštine Istok

Predsednik opštine Istok Haki Rugova uhapšen je sa još dva opštinska službenika zbog sumnje da su zloupotrebili službeni položaj, javio je RTS, napominjući da je on osumnjičen da je članu porodice nezakonito dao imovinu opštine za kamenolom.

Policijski istražioci za ekonomski kriminal ispitali su tri osobe zbog sumnje da su počinile krivična dela zloupotreba službenog položaja ili ovlašćenja, sukob interesa i falsifikovanje zvaničnog dokumenta, potvrdili su iz >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << policije.

Tužilac u Peći Valjbona Dišaj-Hakhosaj rekla je da su uhapšeni zbog sumnje da su počinili krivična dela korupcije.

Pored predsednika opštine u petak uveče uhapšeni su i njegov zamenik i još jedan službenik, navodi RTS.

Autor: RTS

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.