
Izvor: Radio 021, 22.Apr.2021, 07:10
U dva dana kolima udario dve osobe, oba puta bio pijan, drogiran i bez vozačke
Novopazarska policija uhapsila je M. Š. (40) iz tog grada zbog sumnje da je u naselju Muru, upravljajući automobilom bez vozačke dozvole, udario i povredio desetogodišnju devojčicu, saznaje radio Sto plus.
Do udesa je došlo juče oko 15 časova, a devojčica je zadobila lakše povrede.
Nakon ukazane pomoći u Opštoj bolnici u Novom Pazaru, njeno zdravstveno stanje je stabilno.
Policija je saopštila da je osumnjičeni vozilom upravljao pod dejstvom alkohola >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << i narkotika, a po nalogu nadležnog tužioca određeno mu je zadržavanje do 48 sati zbog sumnje da je počinio krivično delo ugrožavanje javnog saobraćaja.
Njemu je u utorak određeno zadržavanje do 12 sati i podneta krivična prijava u redovnom postupku jer je, takođe, pod dejstvom alkohola i narkotika, izazvao saobraćajnu nezgodu u kojoj je lakše povredio jednu osobu.
Autor: Beta
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.