Izvor: Luftika.rs, 26.Jun.2022, 09:23

Teška saobraćajna nesreća u Novom Sadu, auto na krovu, delovi vozila rasuti po putu (VIDEO)

Teška saobraćajna nezgoda dogodila se juče (25. jun) na ulazu u Novi Sad, ispred tunela Mišeluk sa sremske strane grada.
– Došlo je do prevrtanja automobila na krov, kada je povređen mladić. Ekipa Hitne pomoći ga je nakon inicijalnog zbrinjavanja prevezla u Urgentni centar na odeljenje hirurgije – rekao je portparol Hitne pomoći doktor Zoran Krulj, a preneo Kurir.
Automobil se prevrnuo na krov, a oko njega su rasuti delovi svud po putu.
U komentarima piše da se 50 >> Pročitaj celu vest na sajtu Luftika.rs << metara dalje nalazi bandera koja je iščupana od siline udara, dodaje Blic. Na licu mesta je bila policija koja je preusmeravala saobraćaj, kao i Hitna pomoć i vatrogasci, dok za sada stanje učesnika ove saobraćajne nezgode nije poznato.
 







View this post on Instagram

















 
A post shared by NS Uživo (@nsuzivo.rs)


Nesreća se dogodila sinoć oko 19.30 sati.
Uznemirijuće scene iz Novog Sada: Besvesni muškarac u lokvi krvi na trotoaru (VIDEO)

Nastavak na Luftika.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Luftika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Luftika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.