Izvor: Radio 021, 29.Jan.2017, 15:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Temperature u plusu, u petak do 11°C
Sedmica pred nama toplija i mnogo prijatnija.
U ponedeljak u Novom Sadu jutro hladno, sa minimalnom temperaturom od -9°C. Do kraja dana ne izlazimo iz minusa pošto će maksimalna dnevna temperatura biti -2°C.
Međutim, u utorak prijatnije. Ujutru oko -7°C, u toku pre podneva veoma vedro i sa dugim sunčanim intervalima. Maksimalna temperatura će dostići 3°C.
U sredu još toplije, naročito ujutru kada se očekuje oko -1°C. Moguće su slabe padavine >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << u vidu kiše, ali će se led otopiti na maksimalnih 5°C.
U četvrtak konstantno u plusu. Jutarnja temperatura 1°C, do kraja dana oko 7°C. U toku pre podneva i ranog popodneva sijaće sunce.
U petak veoma lepo za ovo doba godine. Jutarnja temperatura oko 3°C, maksimalna dnevna čak do 11°C.
Autor: Weather2Umbrella






