Izvor: B92, 15.Apr.2010, 17:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sportske radionice za mlade u NS
Sportska asocijacija Novog Sada i Kancelarije za mlade u naredne dve subote organizovaće sportske radionice za mlade.
Osnovna ideja ovog projekta jeste da se mladi podstaknu i zainteresuju za aktivnije bavljenje sportom u slobodne vreme ali i da se sportski klubovi ohrabre i u svoje programe uvrste rekreativno bavljenje sportom namenjeno mladim ljudima, rečeno je na današnjoj konferenciji za novinare.
Predsednik Skupštine grada Aleksandar Jovanović pozvao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je sve mlade da se priključe ovim radionicama i da obe subote dodju na Đačko
igralište.
"Veoma je važno da se kod mladih razvija svest o sportu i fizičkoj aktivnosti i Skupština grada u potpunosti podržava ovaj projekat", kazao je Jovanović.
Mladi će imati prilike da se kroz radionice upoznaju sa sportovima poput badmintona, stonog tenisa, džet-skija, hokeja, sportskog mačevanja, veslanja, gimnastike, biciklizma, fudbala i šaha.
Sa ovim sportovima upoznaće ih članovi sportskih klubova, a svako će imati priliku da se oproba u navedenim sportovima.








