Izvor: Radio 021, 12.Nov.2019, 20:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Solidarna večera za "Liceulice" sutra u CK13, prikuplja se novac za šalove, kape i rukavice za prodavce

Solidarna večera za magazin "Liceulice" održaže se sutra, 13. novembra, od 19 časova u Crnoj kući.

Na solidarnoj veganskoj večeri za "Liceulice" prisutni će moći i da se druže sa novosadskim prodavcima, saradnicima i članovima redakcije prvog uličnog magazina u Srbiji.

Novac od donacija biće namenjen za kupovinu kapa, šalova i rukavica za ulične prodavce.

"Liceulice" je neprofitna organizacija posvećena podršci onima koji najteže dolaze do >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << posla i koji žive na margini društva. Delujući kao nezavisan fond na principima socijalnog preduzetništva "Liceulice" doprinosi socijalnoj i ekonomskoj inkluziji pripadnika ugroženih grupa, stvarajući uslove u kojima oni mogu sami da zarade za život.

U sredu izlazi i novi, 57. broj magazina, tako da ćete biti u mogućnosti da među prvima nabavite svoj primerak.

Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.