Izvor: Glas javnosti, 08.Apr.2010, 07:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Snežana Malović: Pravosuđe efikasnije

NOVI SAD - Ministarka pravde Snežana Malović ocenila je juče u Novom Sadu da je reformisano pravosuđe u Srbiji postalo efikasnije, što potvrđuje i osuđujuća presuda u slučaju napada na političara Velimira Ilića, koja je doneta za manje od dva meseca.

- Ta efikasnost nije posledica toga što je reč o političaru koji je bio napadnut, nego je potvrda već dobijenih prvih rezultata reforme koji govore u prilog tome da smo dobili efikasnije pravosuđe - izjavila je Malovićeva.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << />
- Taj slučaj je opšte poznat javnosti i dobar je primer za prezentaciju novog reformisanog pravosuđa - rekla je Malovićeva pošto je s gradonačelnikom Novog Sada Igorom Pavličićem potpisala Memorandum o saradnji u sprovođenju alternativnih sankcija.

Kako da ne, poplavljen podum Specijalnog suda, popavljen (2x) podrum 5. opstinskog, unisteni dokazi, pa nema na osnovu cega da se sudi... uskoro smo bez ijednog predmeta. Bozanstveno.

Sramota je da je "potvrda reformisanog pravosudja" presuda za napad Velimira Ilica!!!!! On ima licno obezbedjenje, a ljudi koji cekaju po pet i vise godina na obicno resenje u vanparnicnim sporovima cekace i dalje i nikoga nema da ih zastiti. Sve je ovo PREVARA!!!!!

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.