Izvor: B92, 07.Avg.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SPS U NOVOM SADU SA JUL-OM

Kampanja vladajuce stranke uveliko je u toku. Portparol Gradskog odbora SPS-a Novog Sada Dusan Bajatovic izjavio je da ce ova partija na lokalnim izborima u Novom Sadu "zasad sigurno" izaci u koaliciji sa Jugoslovenskom levicom. Bajatovic je na konferenciji za novinare kritikovao aktuelnu gradsku vlast Novog Sada koja na primeru izgradnje jedne ulice koja se kako je rekao treba da se gradi sest do osam meseci, pokazuje koliko je nesposobna: "Nasa brza, ekspeditivna gradska vlast koja gradi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rekordnim rokovima, autoput bi gradila 45 godina ovim tempom kojim izgradjuju Ulicu Kornelija Stankovica, a nama je dovoljno 2 godine da uradimo kompletnu traku autoputa i jos plus da revitalizujemo drumove. Mislim da ovo dovoljno govori kao podatak o tome ko kako ume i zna da radi".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.