Radovi u Hadži Ruvimovoj do ponedeljka

Izvor: Radio 021, 04.Jun.2015, 10:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radovi u Hadži Ruvimovoj do ponedeljka

Hadži Ruvimova ulica biće potpuno otvorena za saobraćaj od ponedeljka, 8. juna.

Kako kažu iz "Toplane", zbog kiša i otežanih tehničkih uslova (ukrštanje sa drugim instalacijama), radovi su produženi u delu Ulice Ilije Birčanina, od Hadži Ruvimove ulice prema Ulici Janka Veselinovića.

Do ponedeljka ta deonica je i dalje "slepa ulica". Radovi su završeni u ulicama iz svih ostalih smerova prema raskrsnici ulica Hadži Ruvimove i Ilije Birčanina i saobraćaj je vraćen u redovan režim.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.